Prodigy

Prodigy (de_prodigy) to oficjalna mapa typu podłożenie bomby, występująca w Counter-Strike, Counter-Strike: 1.6, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source. Jest to jedna z mniej popularnych map tego typu.

Spis treści

Opis

Mapa opiera się na biurze i obszarze wokół niego. Respawn antyterrorystów znajduje się w punkcie B, gdzie drabina nieopodal umożliwia im szybkie dostanie się do punktu A. Obszary znane jako skrzynie i drzwi antywłamaniowe są najczęściej uczęszczanymi miejscami.

Cele mapy

Antyterroryści: Nie pozwól terrorystom podłożyć bombę w pracowni komputerowej albo w sterowni rurociągu paliwowego. Członkowie drużyny muszą rozbroić jakąkolwiek podłożoną bombę.

Terroryści: Terroryści niosący C4 muszą zniszczyć cele.

Dodatkowe informacje: Na tej mapie znajdują się dwa cele.

Tworzenie

Counter-Strike 1.0

Mapa została stworzona przez Hobbit'a i używała oryginalnych tekstur z Half-Life'a. To jedna z pierwszych map typu podłożenie bomby. Pora dnia na mapie została ustawiona na zmierzch.

Counter-Strike 1.6

Mapa została lekko poprawiona, zmieniając szybkość gracza oraz zmieniając porę dnia na wieczór.

Counter-Strike: Condition Zero

Mapa została zedytowana przez Ritual Entertainment na potrzeby Counter-Strike: Condition Zero. Struktura mapy została bez zmian, ale tekstury zostały lekko zmienione.

Counter-Strike: Source

Mapa w wersji Counter-Strike: Source została bardzo ulepszona. Oprócz zmian graficznych, pora mapy została zmieniona na dzień.