Specjalni Zarażeni

(Różnice między wersjami)
m
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
 
{{stub}}
 
{{stub}}
Specjalni zarażeni to mini bosowie mający na na celu utrudnić rozgrywkę.Można ich spotkać pętających się po okolicy lub czatujących w  kryjówkach.Specjalni zarażeni majom własne szczepy infekcji co czyni ich szybszymi,wytrzymalszymi(wyjątkiem są boomer i spitter)i niebezpieczniejszymi.Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zaóważyć między innymi u tanka.Specjalni zarażeni najczęściej są wrogo nastawieni do graczy(wyjątkiem jest witch ona jest neutralna).
+
 
 +
Specjalni zarażeni to mini-bossowie, mający na celu utrudnić rozgrywkę. Można ich spotkać snujących się po okolicy lub czatujących w  kryjówkach. Specjalni zarażeni posiadają nietypowe szczepy infekcji, co czyni ich szybszymi, wytrzymalszymi (wyjątki stanowią [[Boomer]] i [[Spitter]]) i niebezpieczniejszymi. Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zauważyć między innymi u [[Tank]]a. Specjalni zarażeni zwykle są wrogo nastawieni do graczy - odstępstwem od tej reguły jest [[Witch]], która do chwili, gdy nie zostanie zaatakowana bądź rozdrażniona latarką, pozostaje neutralna wobec protagonistów.
 +
 
 
{{L4Dpostacie}}
 
{{L4Dpostacie}}
  

Aktualna wersja na dzień 17:52, 9 gru 2013

Zalążek

Ta strona to tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, pomóż w tworzeniu serwisu i rozwiń ten artykuł!

Specjalni zarażeni to mini-bossowie, mający na celu utrudnić rozgrywkę. Można ich spotkać snujących się po okolicy lub czatujących w kryjówkach. Specjalni zarażeni posiadają nietypowe szczepy infekcji, co czyni ich szybszymi, wytrzymalszymi (wyjątki stanowią Boomer i Spitter) i niebezpieczniejszymi. Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zauważyć między innymi u Tanka. Specjalni zarażeni zwykle są wrogo nastawieni do graczy - odstępstwem od tej reguły jest Witch, która do chwili, gdy nie zostanie zaatakowana bądź rozdrażniona latarką, pozostaje neutralna wobec protagonistów.