Specjalni Zarażeni

(Różnice między wersjami)
m (Ortografia i drobne modyfikacje zdań. Dobrze, że ktoś się w końcu za to wziął - powodzenia dalej.)
m
 
Linia 1: Linia 1:
 
{{stub}}
 
{{stub}}
  
Specjalni zarażeni to mini-bossowie, mający na celu utrudnić rozgrywkę. Można ich spotkać snujących się po okolicy lub czatujących w  kryjówkach. Specjalni zarażeni posiadają nietypowe szczepy infekcji, co czyni ich szybszymi, wytrzymalszymi (wyjątki stanowią [[Boomer]] i [[Spitter]])i niebezpieczniejszymi. Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zauważyć między innymi u [[Tank]]a. Specjalni zarażeni zwykle są wrogo nastawieni do graczy - odstępstwem od tej reguły jest [[Witch]], która do chwili, gdy nie zostanie zaatakowana bądź rozdrażniona latarką, pozostaje neutralna wobec protagonistów.
+
Specjalni zarażeni to mini-bossowie, mający na celu utrudnić rozgrywkę. Można ich spotkać snujących się po okolicy lub czatujących w  kryjówkach. Specjalni zarażeni posiadają nietypowe szczepy infekcji, co czyni ich szybszymi, wytrzymalszymi (wyjątki stanowią [[Boomer]] i [[Spitter]]) i niebezpieczniejszymi. Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zauważyć między innymi u [[Tank]]a. Specjalni zarażeni zwykle są wrogo nastawieni do graczy - odstępstwem od tej reguły jest [[Witch]], która do chwili, gdy nie zostanie zaatakowana bądź rozdrażniona latarką, pozostaje neutralna wobec protagonistów.
  
 
{{L4Dpostacie}}
 
{{L4Dpostacie}}

Aktualna wersja na dzień 17:52, 9 gru 2013

Zalążek

Ta strona to tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, pomóż w tworzeniu serwisu i rozwiń ten artykuł!

Specjalni zarażeni to mini-bossowie, mający na celu utrudnić rozgrywkę. Można ich spotkać snujących się po okolicy lub czatujących w kryjówkach. Specjalni zarażeni posiadają nietypowe szczepy infekcji, co czyni ich szybszymi, wytrzymalszymi (wyjątki stanowią Boomer i Spitter) i niebezpieczniejszymi. Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zauważyć między innymi u Tanka. Specjalni zarażeni zwykle są wrogo nastawieni do graczy - odstępstwem od tej reguły jest Witch, która do chwili, gdy nie zostanie zaatakowana bądź rozdrażniona latarką, pozostaje neutralna wobec protagonistów.