Edytujesz „Strefa zagrożenia”

Uwaga: Nie jesteś zalogowany.

Twój adres IP zostanie zapisany w historii edycji strony.
Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.
Aktualna wersja Twój tekst
Linia 18: Linia 18:
  
 
== Mapy ==
 
== Mapy ==
Obecnie jest dostępna tylko jedna mapa w tym trybie - [[Sirocco]]. Pierwszą mapą dostępną w tym trybie był [[Blacksite]], jednak po aktualizacji z 1 maja 2019 jest niedostępna. W plikach gry występują odniesienia do innej mapy - [[XL Dust]], która z niewiadomych przyczyn nie została zaimplementowana do gry.
+
Obecnie jest dostępna tylko jedna mapa w tym trybie - Blacksite. W plikach gry występują odniesienia do innej mapy - [[XL Dust]], która z niewiadomych przyczyn nie została zaimplementowana do gry.
  
 
{{Mapy CS}}
 
{{Mapy CS}}
  
 
[[Kategoria:Tryby gry w Counter-Strike]]
 
[[Kategoria:Tryby gry w Counter-Strike]]

Wkład do Borealis jest udostępniany na licencji Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0 (szczegóły w Borealis:Prawa_autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj | Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: