Borealis:3 lata

3 lata banner.png

Lubisz Encyklopedię Borealis?

Chcesz, żeby tworzyło ją więcej osób? Zawsze chciałeś ją rozpropagować? To dobrze, bo teraz dostaniesz za to nagrodę. Z okazji 3 urodzin wprowadzamy zupełnie nowy system linków polecających (prawy górny róg każdego artykułu, menu na białym tle), indywidualnych dla każdego użytkownika. Będą one badały liczbę osób, które z nich skorzystają, oraz naliczały za to punkty swoim właścicielom:

  • 1 punkt za zwykłą wizytę
  • 5 punktów za założenie nowego konta.
  • 10% wszystkich punktów, które otrzymają zarejestrowani poprzez twój link

Tak więc rozsyłaj linki swoim znajomym i patrz, jak nabijają ci punkty! Uczestnicy otrzymają tablice ze swoimi dokonaniami, ale nie przewidujemy publicznego rankingu, żebyście nie spoczęli na laurach.
Szczegóły techniczne: liczy się tylko jedna rejestracja z jednego IP. Jedno IP może nabić tylko 1 punkt za wizytę dziennie. Wszelkie pytania prosimy zadawać na stronie dyskusji. Admini was obserwują, więc nabijanie sobie punktów w nielegalny sposób (to my określamy granice nielegalności) będzie karane. Administracja może zmieniać zasady.

Użytkownicy NoNameeDD i Ohemgei zostają wykluczeni z konkursu z powodu wykrycia nielegalnych wspomagaczy w nabijaniu połączeń.

Konkurs zaczyna się 10 lipca, w dniu naszych urodzin. Narzędzie do tworzenia linków pojawi się nad każdym artykułem i będzie tworzyło indywidualne linki do nich prowadzące. Zmagania będą trwały do 20 lipca włącznie.

A czymże jest ta nagroda ze wstępu?

Możliwe, że czymś, o czym zawsze marzyłeś!

  • Za I miejsce steamowa wersja gry Killing Floor, ufundowana przez Zwieracza.
  • a za miejsce II - Klucz do bety Doty 2, od Pana Sepka.

Jeżeli zwycięzca już wcześniej kupił Killing Floor, może się wymienić nagrodą ze zdobywcą II miejsca, aby wszyscy byli szczęśliwi. Przy okazji - administratorzy mają ścisły zakaz udziału w konkursie, więc reszta ludzkości wciąż ma szanse!


Szczypta historii:

Wykres reprezentujący rozkład edycji na przestrzeni trzech lat

Projekt Encyklopedii Borealis wystartował 10 lipca 2009 roku, pod adresem borealis.x-12.pl, i ukierunkowany na uniwersum HL. Było to zwieńczenie tajnego procesu, w którym ludzie porwani z forum Headcrab.pl tworzyli podwaliny pod cały projekt. Również po premierze, aktywna społeczność pisała nowe artykuły w szalonym tempie, zwłaszcza po Rewolucji w 2010 roku - Administratorzy ztrollowali wtedy całą społeczność fanów Valve i na stronie głównej zamieścili wieść o zamknięciu encyklopedii, po czym zaczęło się zakrojone na dużą skalę ARG. Po powrocie Encyklopedia otworzyła się na artykuły o wszystkich grach Valve, oraz otrzymała obecną skórkę i domenę - prawdopodobnie większość z was poznała ją już w tej formie.

Pomimo upływu lat Borealis nie traci na impecie, czego dowodzi chociażby sukces zakończonej niedawno Lokalnej Ofensywy Wiosennej, w której przez 10 dni dodano ponad 90 artykułów. "Borelka" pozostaje największą łączoną encyklopedią gier Valve, zostawiając w tyle chociażby Niemców, czy Hiszpanów.

A to wszystko dzięki wam!
Wszystkiego najlepszego, aż do następnej rocznicy :).