Dyskusja szablonu:TF2

[edytuj] Broń

  • Proponuję podzielić kategorie broni na: główne, poboczne, białe, specjalne (czyli różne urządzenia) i bronie wycięte z ostatecznej wersji gry. Wiem, że to aż 5, ale to chyba ułatwi nawigację. Zajrzyjcie do mojego brudnopisu, tam jest przykład zmienionej tabelki. Ewentualnie można zrobić drugą, oddzielną tabelę do broni. Co o tym myślicie? Zwieracz 21:41, 29 cze 2009 (UTC)
  • Ja jestem za, dobry pomysł. Wstaw to. Pododawaj jednak przestrzenie nazw Media do Meetów i uwzględnij strony ujednoznaczniające jak np Shotguna, żeby linki prowadziły od razu do właściwych artów. Swoją drogą...ładny cytrynowy kolor :D Napisał: .::Elektryk!


  • Co robimy z nazwami broni? Zostawiamy wszystkie oryginalne, wszystko tłumaczymy (używamy oficjalnych polskich nazw z gry) czy tłumaczymy tylko co się da? Ja bym optował za tłumaczeniem tego co się da, tzn nazw pospolitych, jak pięści, rewolwer itd. Zwieracz 19:16, 1 lip 2009 (UTC)
  • Razem z Elektrykiem postanowiliśmy ze zostawiamy oryginalne nazwy broni, chociaż jeśli chcecie to można te pospolite przetłumaczyć. Ale wtedy trzeba by zmienić przekierowania //Joz