Dyskusja użytkownika:GrendeL

Spis treści

[edytuj] Grafiki w CS

Może byśmy się trzymali jednego stylu? Mam na myśli ten zapoczątkowany przez ciebie, że ustawiamy je w kolejność gier, a nie typem zdjęcia. UtharQ 17:33, 4 kwi 2012 (CEST)

  • Po prostu tworząc galerię poszedłem na skróty (przekopiowałem cały kod galerii i wkleiłem go do arta ;)). Właśnie robię Five-seveN'a, więc ustawię to tak, jak robiłem to dawniej.

[edytuj] Nagrody za LOW

Gratulację wygranej. W celu odebrania nagrody umieść na swojej stronie użytkownika pełny link do swojego profilu Steam abym mógł się z Tobą skontaktować. Wyszukiwarka znajomych nie zwraca mi żadnego pewnego wyniku dla frazy edvaro1945. Elektryk 13:43, 14 kwi 2012 (CEST)

[edytuj] Podwyższenie uprawnień

Za swoje bohaterskie czyny na polu walki z literówkami i czerwonymi linkami zostałeś dzisiaj awansowany na stanowisko Metrocopa. Oznacza to, że otrzymujesz dodatkowe oręże do walki z chaosem, m.in. opcje do usuwania plików oraz do przenoszenia stron. Życzę dobrej zabawy. Elektryk 23:41, 23 kwi 2015 (CEST)

[edytuj] Szablon:Screenshot

Nie musisz oddzielnie dopisywać kategorii, wystarczy, że podasz krótki kod gry (CSGO dla CS:GO) w parametrze wywołania szablonu (np. {{screenshot|CSGO}}), a szablon sam doda kategorię ;). Pozdrawiam, PiotrekDdyskusja 21:51, 9 paź 2015 (CEST)

PS: Zapoznaj się z Szablon:Broń CS właściwości. Ułatwia pracę ;).

PPS: Zapoznaj też się z http://obcyjezykpolski.pl/?p=7066.

PPPS: I zapamiętaj, że ja widzę tę broń i tę skrzynkę, nie tą broń i tą skrzynkę. Te drugie formy są poprawne w mowie potocznej, ale nie na Borealisie. Ponadto radzę, podobnie jak językoznawcy, wytworzyć nawyk używania tych pierwszych form w mowie codziennej, potocznej.

Proszę bardzo. I pamiętaj o podpisywaniu się czterema tyldami. Swoją drogą – za moją sprawą ów art wylądował na naszym profilu facebookowym ;). PiotrekDdyskusja 18:52, 10 paź 2015 (CEST)