News:Wyszedł mod NEOTOKYO

Neotokyo.jpg

NEOTOKYO to mod na który czekano z równie wielkim napięciem jak na Black Mese. Czekano gdyż modyfikacja ta miała swoją premierę 3 lipca. Dzięki niej przeniesiemy się do Japonii przyszłości gdzie rząd kraju musiał powołać elitarny zespół komandosów Grupe Six by walczył z chcącą przejąć władzę nacjonalistyczną organizacją Jinrai.


NEOTOKYO to modyfikacja multiplayer do gry przez internet. Pozwala wcielić się w jedną z 6 klas, po trzy na jedną stronę sporu. Każda klasa posiada unikalny zestaw nowoczesnych broni oraz gadżety urozmaicające rozgrywkę: niewidzialność, noktowizor czy okulary na podczerwień. Można by pomyśleć, że to zwykły Counter-Strike: Source. Tak jednak nie jest. Ten mod posiada dużo usprawnień, mapy posiadają o wiele więcej szczegółów a cała oprawa graficza wygląda naprawdę ładnie. Sama rozgrywka jest z kolei o wiele bardziej realistyczna i dla przykłądu posiada znaną z Insurgerency możliwość wychylania się zza ścian.


Aby zagrać w tą modyfikację potrzebujemy oczywiście jakąś płatną grę na Source zainstalowaną na Steamie. Jeśli tylko spełnimy ten warunek i pobierzemy 800mb instalator modyfikacji to możemy śmiało próbować rozstrzygnąć sytuacje polityczną w futurystycznej Japonii.

[edytuj] Źródła

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47247

http://www.cdaction.pl/news/7067

http://www.headcrab.pl/?p=255