Nowa Mała Odessa

Nowa Mała Odessa
NMO.jpg
Okres w grze Powstanie
Powstanie po wojnie siedmiogodzinnej
Przynależność Ruch Oporu
Położenie Wybrzeże
Informacje techniczne
Mapy d2_coast_03

Nowa Mała Odessa (ang. New Little Odessa) jest bazą Rebeliantów położoną na terenie Wybrzeża, odwiedzaną podczas rozdziału „Autostrada 17”.

Spis treści

[edytuj] Opis

NMO składa z kilku budynków, wieży strażniczej i doków. Centrala bazy znajduje się w jednopiętrowym budynku. W jego piwnicy znajduje się radio przez które partyzanci komunikują się z innymi bazami. NMO jest chronione od antlionów przez Tłuczek. Dowódcą całej bazy jest Odessa Cubbage.

[edytuj] Przebieg akcji

Gdy Gordon przybywa do bazy jeden z rebeliantów podchodzi do niego i mówi żeby udał się do piwnicy w której znajduje sie centrala NMO. Gdy Gordon dochodzi do tego miejsca słucha wykładu o używaniu RPG. Następnie Odessa Cubbage daje nam tę broń. Po chwili przybywa jeden z Rebeliantów mówiąc że baza jest atakowana przez Gunshipa. Po krótkiej walce z użyciem nowej broni, jeden z partyzantów otwiera Gordonowi bramę, żeby mógł ruszyć w dalszą podróż.

[edytuj] Ciekawostki

  • W drodze do bazy jeden z żołnierzy patrzy przez lornetkę patrolując teren. Po skorzystaniu z niej, można zobaczyć jak G-Man rozmawia z Odessą Cubbage. Możliwe że to on dał mu RPG.
  • NMO we wczesnej wersji można zobaczyć w becie na mapie d2_coast_02.

[edytuj] Galeria