S23A SynTek Autogun

S23A SynTek Autogun
Autogun.png
Klasa Specjalista Uzbrojenia
Rola Broń ofensywna
Obrażenia 7 / strzał
Szybkostrzelność 10.0 / sekundę
Przeladowanie 2.8 sekundy
Zapas amunicji 250 x 2
Strzał alternatywny Brak
Podnoszenie amunicji 100% na 1 magazynek
Notki Auto-celowanie, spowalnia ruch
Odblokowywane na poziomie Poziom 1

S23A SynTek Autogun jest pierwszą naprawdę wielką bronią dostępną w Alien Swarm. Łączy w sobie dużą siłę ognia, ogromny magazynek i auto-celowanie, co daje iście śmiercionośną, choć nieco przyciężką mieszankę.

Spis treści

[edytuj] Opis w grze

S23A SynTek Autogun jest jedną z najbardziej zaawansowanych dostępnych obecnie broni szturmowych oddziału. Posiada zaawansowany system namierzający i potężną komorę indukcji pola elektromagnetycznego, dzięki czemu broń jest w stanie zidentyfikować wraże cele i automatycznie odchyla trajektorię pocisków, by zapewnić trafienie. Autogun ma znaczną siłę powalającą i może być użyty, by przygnieść ogniem dużą ilość wrogich celów. Trening specjalisty uzbrojenia jest wymagany.

[edytuj] Zalety i Wady

[edytuj] Zalety

  • 250 naboi pozwala prowadzić długi ostrzał bez konieczności przeładowania
  • Auto-celowanie pomaga oszczędzać amunicję

[edytuj] Wady

  • Gdy trzymany w rękach postaci, spowalnia prędkość ruchu
  • W zapasie mamy raptem jeden magazynek, a uzyskanie kolejnego wymaga pełnej skrzyni z amunicją

[edytuj] Strategie

  • Choć obrażenia zadawane przez tę broń same w sobie niewiele przewyższają możliwości 22A3-1, klasa Specjalistów Uzbrojenia ma dostęp do bonusów obrażeń oraz przebijania. Czyni to Autoguna znacznie potężniejszym, niż się wydaje.
  • Autogun spowalnia ruchy postaci, zatem zalecana jest jakaś broń zapasowa na wypadek, gdyby drużyna musiała poruszać się z większą prędkością. Bonus szybkości posiadany przez Wildcat pomaga zniwelować ten problem, ale nie posiada ona aż takich możliwości zadawania obrażeń, jak Wolfe.
  • Uzupełnianie amunicji jest o tyle problematyczne, że potrzeba pełnej, nietkniętej skrzyni z amunicją. Na szczęście z pomocą przychodzą specjalne paczki z nabojami specjalnie do Autoguna, które można znaleźć na niektórych poziomach. Jeśli tylko wiesz, że będzie taka po drodze, postaraj się ją zebrać.
  • Zarówno Autogun jak i Minigun używają tej samem amunicji, więc wzięcie obu sprawi, iż rezerwa amunicji wzrośnie do dwóch magazynków. Obie bronie będą jednak czerpać amunicję z tej wspólnej puli.

[edytuj] Notki

  • Autogun oznaczony jest jako broń unikalna, więc jednocześnie możemy nieść tylko jeden.

[edytuj] Osiągnięcia

Obrazek Nazwa Opis
Autogun Expert.jpg Autogun Expert Zabij 250 obcych za pomocą Autoguna.

[edytuj] Galeria