Edytujesz „Black Mesa Research Facility”

Uwaga: Nie jesteś zalogowany.

Twój adres IP zostanie zapisany w historii edycji strony.
Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.
Aktualna wersja Twój tekst
Linia 29: Linia 29:
  
 
=== Sektor A: Dział szkoleniowy ===
 
=== Sektor A: Dział szkoleniowy ===
Obejmuje specjalny obszar przeznaczony do szkolenia personelu Black Mesa w wypadku niestandardowych sytuacji. Wiadomo tylko o dwóch typach szkolenia jakie odbywają się w tym ośrodku - dla osób korzystających z [[Kombinezon HEV|kombinezonu HEV]] (przechodzi je Gordon Freeman) i dla członków ochrony (przechodzi je Barney Calhoun) Prawdopodobnie jednak w sektorze tym szkoli się również personel naukowy.
+
Obejmuje specjalny obszar przeznaczony do szkolenia personelu Black Mesa w wypadku niestandardowych sytuacji. Wiadomo tylko o dwóch typach szkolenia jakie odbywa się w tym ośrodku - dla osób korzystających z [[Kombinezon HEV|kombinezonu HEV]] (przechodzi je Gordon Freeman) i dla członków ochrony (przechodzi je Barney Calhoun) Prawdopodobnie jednak w sektorze tym szkoli się również personel naukowy.
  
 
=== Sektor B: Zapasy chłodziwa ===
 
=== Sektor B: Zapasy chłodziwa ===

Wkład do Borealis jest udostępniany na licencji Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0 (szczegóły w Borealis:Prawa_autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj | Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)