Edytujesz „Focal Point”

Uwaga: Nie jesteś zalogowany.

Twój adres IP zostanie zapisany w historii edycji strony.
Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.
Aktualna wersja Twój tekst
Linia 13: Linia 13:
  
 
==Szczegółowe streszczenie==
 
==Szczegółowe streszczenie==
Po przejściu przez teleporter, [[Barney]] ląduje na świecie [[Xen]] gdzie ma za zadanie ustawić urządzenie transmisyjne na tym świecie tak, aby mógł razem z naukowcami teleportować się w bezpieczne miejsce. Ale zanim najpierw to zrobi, musi zlokalizować zrujnowany obóz badawczy, w którym się owe urządzenie znajduje. Pokonawszy na drodze kilkunastu miejscowych obcych udaje mu się ustawić urządzenie na właściwy kurs. Po tej czynności wraca do miejsca, skąd przybył na Xen, skacze do teleportu i przenosi się z powrotem do [[Black Mesa Research Facility|Black Mesy]]. Po przybyciu do ośrodka [[Stanley Rosenberg|dr. Rosenberg]] prosi ochroniarza, aby ten odnalazł akumulatory i naładował je.
+
Po przejściu przez teleporter, [[Barney]] ląduje na świecie [[Xen]] gdzie ma za zadanie ustawić urządzenie transmisyjne na tym świecie tak, aby mógł razem z naukowcami teleportować się w bezpieczne miejsce. Ale zanim najpierw to zrobi, musi zlokalizować zrujnowany obóz badawczy, w którym się owe urządzenie znajduje. Pokonawszy na drodze kilkunastu miejscowych obcych udaje mu się ustawić urządzenie na właściwy kurs. Po tej czynności wraca do miejsca, skąd przybył, skacze do teleportu i przenosi się z powrotem do [[Black Mesa Research Facility|Black Mesy]]. Po przybyciu do ośrodka [[Stanley Rosenberg|dr. Rosenberg]] prosi ochroniarza, aby ten odnalazł akumulatory i naładował je.
  
 
==Znaczenie==
 
==Znaczenie==

Wkład do Borealis jest udostępniany na licencji Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0 (szczegóły w Borealis:Prawa_autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj | Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)