Edytujesz „Specjalni Zarażeni”

Uwaga: Nie jesteś zalogowany.

Twój adres IP zostanie zapisany w historii edycji strony.
Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.
Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
 
{{stub}}
 
{{stub}}
  
Specjalni zarażeni to mini-bossowie, mający na celu utrudnić rozgrywkę. Można ich spotkać snujących się po okolicy lub czatujących w  kryjówkach. Specjalni zarażeni posiadają nietypowe szczepy infekcji, co czyni ich szybszymi, wytrzymalszymi (wyjątki stanowią [[Boomer]] i [[Spitter]]) i niebezpieczniejszymi. Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zauważyć między innymi u [[Tank]]a. Specjalni zarażeni zwykle są wrogo nastawieni do graczy - odstępstwem od tej reguły jest [[Witch]], która do chwili, gdy nie zostanie zaatakowana bądź rozdrażniona latarką, pozostaje neutralna wobec protagonistów.
+
Specjalni zarażeni to mini-bossowie, mający na celu utrudnić rozgrywkę. Można ich spotkać snujących się po okolicy lub czatujących w  kryjówkach. Specjalni zarażeni posiadają nietypowe szczepy infekcji, co czyni ich szybszymi, wytrzymalszymi (wyjątki stanowią [[Boomer]] i [[Spitter]])i niebezpieczniejszymi. Wirus wciąż mutuje tworząc nowe szczepy infekcji można to zauważyć między innymi u [[Tank]]a. Specjalni zarażeni zwykle są wrogo nastawieni do graczy - odstępstwem od tej reguły jest [[Witch]], która do chwili, gdy nie zostanie zaatakowana bądź rozdrażniona latarką, pozostaje neutralna wobec protagonistów.
  
 
{{L4Dpostacie}}
 
{{L4Dpostacie}}

Wkład do Borealis jest udostępniany na licencji Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0 (szczegóły w Borealis:Prawa_autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj | Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: