Dyskusja użytkownika:Septuater

Spis treści

[edytuj] Witamy na pokładzie Borealisa

Borealislogo.png

Witam nowego użytkownika! Zapraszam do lektury istniejących artykułów i tworzenia nowych.
W razie jakichkolwiek problemów proponuje zajrzeć do naszego centrum pomocy.
Życzę także bardzo bezpiecznego i owocnego dnia ;)

.::Elektryk 18:26, 13 lip 2009 (UTC)


[edytuj] W sprawie szablonów

  • Cześć, fajnie, że coś robisz ale pamiętasz, że wiele zostało już zrobiono i tak np. przyjeliśmy zasadę budowy szablonów kategorii a to co ty nazywasz Nawigacją to u nas są kategorie Link .::Elektryk 19:09, 13 lip 2009 (UTC)

[edytuj] Przestrzenie nazw

  • Faktycznie, nie zwróciłem na to wcześniej uwagi, dzięki za uwagę i zobaczę co da się w tej kwestii zrobić.

woją drogą zrobiłes piękne porządki. Dzięki, sam bym nigdy się za to nie zabrał. I wiem, że stub są tylko na górze artów ale jakoś wyszło, że tak to nazywałem..::Elektryk 14:15, 19 lip 2009 (UTC)

  • Zmieniłem i wszystko działa. Super, że bezie porzadek z stubami. Sorry ale to moja pierwsza wikia i trochę błądziłem z początku ;) Pamiętaj jednak aby zaktualizować stronę Pomoc:Popularne szablony .::Elektryk 14:24, 19 lip 2009 (UTC)
  • Tak, można tak zrobić, bna szczęście powstają automatyczne przekierowania więc nie bedzie. Być może postaram się napisać bota w PHP który przeszuka wszystkie strony i podmieni teksty :) .::Elektryk 14:35, 19 lip 2009 (UTC)
  • OK, poprawię to. To jeszcze są pamiątki z czasów gdy przerażał mnie brak panelu admina na MediaWiki ;) Swoją drogą widać, że dużo pisałeś na Wikipedii. Układasz kategorie dokładnie tak jak tam są. No ale chwała ci za to. Przynajmniej jest porządek. Bez ciebie byśmy chyba za kilka miesięcy zgineli :D I wpadnij na IRCa .::Elektryk 19:26, 19 lip 2009 (UTC)

[edytuj] Kolory infoboksów

  • Chodziło o ustawienie tych samych kolorów w infoboxach i nawigacyjnych, żeby wszystko stanowiło spójną całość. No a kolorki żeby były bardziej stonowane, gentlemenskie. Dla mnie te "soczyste" kolory w wielu miejscach wydawały się za mocne, ale to już poprawiłem wcześniej. W sumie te co zmieniłem wczoraj nie były złe, ale chciałem zobaczyć jak będą wyglądały i czy się przyjmą takie delikatne barwy. Kolor dla nagłówka infoboxu wziąłem z bocznych komórek w nawigacyjnych, ale tak w ogóle wolałbym żeby oba miały te same kolory nagłówków. A tu już trzebaby zmienić kolory czcionek na białe w infoboxie. Tego nie chciałem na razie ruszać i chciałem sprawdzić jak będzie wyglądać taka zmiana jak teraz. Sam nie wiem co o tym myśleć, obie wersje kolorów mi się podobają. ;P Zwieracz 12:32, 27 sie 2010 (UTC)
  • "Matowy mocz" phi, przecież to bardzo ładny piaskowy kolor, nie kłuje w oczy i ładnie się komponuje ^^ Zwieracz 15:50, 27 sie 2010 (UTC)

[edytuj] Lubisz kotki?

Mam nadzieję, że lubisz koty. Masz jednego za dobre sprawowanie.

Elektryk 19:53, 1 lip 2011 (CEST)

[edytuj] WIWWAS

  • No nie przesadzaj,daleko mi do ciebie :p

Jedyne co ja mogę zaoferować to entuzjazm i podstawowa znajomość mediawiki...no i oczywiście moją znajomość gier(Steamem się nie sugeruj,często gram offline). Chociaż w sumie te gigabajty to nie pies.Trzeba się postarać. KotMroku 16:22, 15 sie 2011 (CEST)

  • Hehe, zrzuciłem cię z "piedestału".Bierz się do roboty bo nie będę miał co robić z nagrodą!

KotMroku 22:13, 15 sie 2011 (CEST)

[edytuj] Dota 2

Cześć uwagę z ciągłymi zmianami zwrócił mi już elektryk na steamie ;). Własnie zrobiłem artykuł o morphlingu ;)

PS. to mój 1 dzień bawienia sie z takim portalem więc mogę popełniać jeszcze błędy :P

Eshi

[edytuj] Kidotai

Chciałem powiedzieć, że źle przyznałeś punkty. Kidotai napisał UtharQ nie ja :) GrendeL_NDG 20:33, 12 kwi 2012 (CEST)

Poprawione. Za dużo siedzenia nad tabelą, za dużo... ;). Przy okazji, Google Docs ma też chat. Septuater 20:36, 12 kwi 2012 (CEST)

[edytuj] Re: Witamy na pokładzie Borealisa

Heh, trochę się poduczyło w innych zakamarkach internetu ;P. PiotrekD 16:47, 8 gru 2013 (CET)

PS: Zauważyłem, że w jednych miejscach nazwy rozdziałów są pisane kursywą, w innych są wzięte w cudzysłowy, a w innych i to, i to (czasem nawet w jednej sekcji jest użytych kila sposobów...). Proponowałbym to jakoś ujednolicić :).

[edytuj] RE: Witamy na pokładzie Borealisa

A ja przepraszam, że tak długo nie odpisywałem ;)

Dzięki :D Dobrze znam się na wiki. Szablony, kategorie itp. to nie jest dla mnie czarna magia. Słynę z robienia głównie drobnych edycji, tak więc przyzwyczajaj się do częstego widoku "m" przy moich edycjach xD Plugeth 15:37, 16 sty 2014 (CET)

[edytuj] Mam mały problem

Zrobiłem utworzyłem kolejny artykuł pod tytułem Deathmatch Classic ale nie moge go dodać do kategorii: Kategoria:Modyfikacje Half-Life'a , ponieważ taka kategoria nie istnieje . Proszę o odpowiedź~431zombieTakietam.png