BLACK MESA RESEARCH FACILITY
Black Mesa, Nowy Meksyk
/Strona Główna

Witaj na stronie pierwszego, nieoficjalnego spolszczenia do gry Half-Life: Source.

Po raz pierwszy masz okazję przeżyć przygodę w świecie Half-Life w języku polskim! Przetłumaczyliśmy dla Ciebie wszystkie dialogi i komunikaty jakie występują w grze, menu główne oraz tytuły rozdziałów. Polskie napisy są wyświetlane podczas gry na dole ekranu podobnie jak w filmach. Spolszczenie jest dziełem grupki zapaleńców, wielkich fanów HL'a. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tłumaczenie było jak najlepszej jakości i oddawało niepowtarzalny klimat gry.

Spolszczenie przeznaczone jest tylko dla Half-Life: Source. Jest to oficjalny remake Half-Life'a wykonany prze Valve. Gra została przeniesiona na nowocześniejszy silnik Source (zastosowany w: Half-Life 2, Left 4 Dead czy Team Fortress 2). Można ją kupić za pośrednictwem platformy Steam. Z powodów technicznych nie mogliśmy spolonizować oryginalnego Half-Life'a gdyż silnik, z którego korzysta, nie ma możliwości dodania napisów.

Polonizacja jest darmową nakładką, która nie ingeruje w oryginalne pliki gry, a jedynie dodaje możliwość wyboru również polskiej wersji.

Zapraszamy do działu download, w celu pobrania spolszczenia. Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj do dział FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje o błędach, a także sugestie lepszego tłumaczenia.

Spolszczenie wykonali:

hex (aka hexen2k7), calkapokole, zwieracz, kubos

Kup HL Source
created by ZW | © 2011 | hosted by Encyklopedia Borealis