Portal:Team Fortress

Team Fortress 2

Team Fortress to seria sieciowych FPS-ów stworzona przez Valve, na którą składają się dwie gry - Team Fortress Classic i Team Fortress 2. Rozgrywka opiera się na walce dwóch drużyn, dążących do określonego celu, np. przejęcia wszystkich punktów kontrolnych. Gracze są podzieleni na dziewięć zupełnie różnych klas postaci o ścisłej specjalizacji.

Punkty kontrolne

CP.jpg

Rozgrywka na mapach typu Punkty kontrolne (ang. Control Point) opiera się na przechwytywaniu i/lub obronie od dwóch do pięciu punktów kontrolnych. Są to okrągłe, metalowe platformy z kolorowym światłem po środku (ma ono barwę drużyny, która go aktualnie posiada; neutralne punkty świecą na biało). Aby przechwycić punkt, należy na nim stanąć i utrzymać się na tej pozycji aż do zmiany koloru punktu...

Czytaj dalej

Zagłosuj


Grafika na medal: Punkt kontrolny na Fastlane

Cp fastlane.jpg

Punkty kontrolne - Rozgrywka na mapach typu Punkty kontrolne (ang. Control Point) opiera się na przechwytywaniu i/lub obronie od dwóch do pięciu punktów kontrolnych. Są to okrągłe, metalowe platformy z kolorowym światłem po środku (ma ono barwę drużyny, która go aktualnie posiada; neutralne punkty świecą na biało).

Czytaj dalej

Głosuj