Edytujesz „Half-Life 2: Survivor”

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Brak strony o tym tytule. Jeśli chcesz ją utworzyć, wpisz treść strony w poniższym polu (więcej informacji odnajdziesz na stronie pomocy). Jeśli utworzenie nowej strony nie było Twoim zamiarem, wciśnij Wstecz w swojej przeglądarce.

Uwaga! Zamierzasz utworzyć stronę, która została wcześniej usunięta.

Upewnij się, czy ponowne utworzenie tej strony jest uzasadnione. Poniżej znajduje się rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony:

  • 11:20, 7 sie 2016 UtharQ (dyskusja | edycje) usunął Half-Life 2: Survivor(Pusta strona: poprzednia zawartość, obecnie pustej strony: „Half-Life 2 Survivor Jest To Gra Przeznaczona Na Automaty Stworzona Na Podstawie Gry Half-Life Wyprodukowanej Przez Valve Software.Half-Life 2 Survivor Została Wydana 28 Czerwca 2008 Roku Na)
  • 16:23, 2 lis 2010 Zwieracz (dyskusja | edycje) usunął Half-Life 2: Survivor(Spam: treść: „QmJdO9 <a href="http://urnqienlpbfv.com/">urnqienlpbfv</a>, [url=http://lzrryyjxkrbk.com/]lzrryyjxkrbk[/url], [link=http://wximbgxxnlog.com/]wximbgxxnlog[/link], http...” (jedyny autor: [[Special:Contributions/83.244.217.98|83.244.217)
  • 17:18, 1 lis 2010 Elektryk (dyskusja | edycje) usunął Half-Life 2: Survivor(Spam: spam)

Uwaga! Baza danych została zablokowana do celów administracyjnych. W tej chwili nie można zapisać nowej wersji strony. Zapisz jej treść do pliku, używając wytnij i wklej, aby zachować na później.

Administrator, który zablokował bazę, podał następujące wyjaśnienie: Strona działa w trybie archiwalnym!

Wkład do Borealis jest udostępniany na licencji Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0 (szczegóły w Borealis:Prawa_autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj | Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)