Dyskusja użytkownika:Zwieracz

Wersja Septuater (dyskusja | edycje) z dnia 13:32, 27 sie 2010
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Spis treści

[edytuj] Witamy na pokładzie Borealisa

 • Witam nowego użytkownika! Zapraszam do tworzenia nowych artykułów i edycji istniejących.

Życzę także bardzo bezpiecznego i produktywnego dnia ;) Elektryk 14:25, 16 cze 2009 (UTC)

[edytuj] Rozmowy

 • Zacznę od końca. Nie przeczytałeś dokładnie, tam jest napisane, że wszystkie grafiki pochodzące z naszych źródeł (nasze fotki, screeny) są na takiej licencji. Co innego z tymi znalezionymi w internecie. W tym wypadku bedzie używać tak długo grafik aż ktoś się nie upomni o swoje prawa a dopiero wtedy ją ewentualnie usuniemy tak więc nie ma się co przejmować. Co do szablonów to taki dopiero powstaną gdyż zrobienie szablonów to kwestia kilku minut. Jeden już taki Szablon:Stub-naprawa użyty na tej stronie. Pamiętaj, że zawsze możesz tworzyć stub, w szczególności, ze masz już prawa admina (chociaż i bez tego mógłbyś). Jak będziesz potrzebował jakiegoś stuba to mów. Po za tym dyskusja usera służy do takich rozmów ;) Tak samo jak kanał IRC i GG które wyśle ci na maila. A gdy już piszesz na dyskusji to dodawaj podpis 4 znakami tyldy. i formatu jako liste za pomocą gwiazdek :) Elektryk 17:46, 17 cze 2009 (UTC)
 • Racja, trochę już dzisiaj nie kojarzę. Właśnie dodawałem (poniewczasie) zapomniany podpis, ale akurat ty już go poprawiłeś. No dobra artykuły czekają. Trzeba się brać do roboty. Zwieracz 18:08, 17 cze 2009 (UTC)

[edytuj] Kategoria: Gry

 • Nie wiem, u mnie jest wszystko w porządku, wyświetla się 5 kategorii. Elektryk 16:45, 23 cze 2009 (UTC)

[edytuj] Link do Grindera

Też to chciałem załatwić ale czekałem aż Grinder pokaże się na GG. Dzięki za pomoc ;)

[edytuj] Portal Soundtrack

 • Soundtrack z HL też jest w OST Orange Boxa a jednak dałeś go osobno gdyż jest ważny. Moim zdaniem również soundtrack z Portala zasługuje na osobne artykuł. .::Elektryk 13:23, 8 sie 2009 (UTC)
  • Dobra, nie ważne, róbcie jak chcecie, do Audiosurfa jak dołączono OST OB to była muza z HL2 ale widocznie była to wersja special, mój fail  :)
   • Dobra, już nie bijcie ;D Za bardzo sobie chciałem uprościć świat :D .::Elektryk 13:32, 8 sie 2009 (UTC)

[edytuj] Linki w menu głównym

 • Dawno tam nie zaglądałem więc zapomniałem, że tam jest ten link. A ta osoba zablokowała tą stronę gdyż przeniosła swój blog na inny serwer. Dzięki za zwrócenie uwagi. Wyczyściłem już stare łącza. No i dzięki za posprzątanie w katalogach grafik. Ta grafika z Wałęsą to nawiązanie do mojego nicku ;) .::Elektryk 23:16, 14 sie 2010 (UTC)
 • On był u Świrka. Pewnie nawet nie zauważy braku tego pliku. A do porządków do dobra sprawa, przyda się by wszystko było na błysk jak będziemy wdrażać nowy layout i nową domenę :) .::Elektryk 23:28, 14 sie 2010 (UTC)

[edytuj] Kolory infoboksów

Czemu ma służyć "unifikacja kolorów w szablonach"? Chodzi mi konkretnie o te trzy infoboksy które rozjaśniłeś. Czytelności to nie poprawiło, a z pięknych, soczystych kolorów pozostały jakieś popłuczyny. Tłumacz się! ;) Septuater 08:01, 27 sie 2010 (UTC)

Mi się natomiast podobają obecne, lekkie różnice tonacji, tzn. szablon nawigacyjny ma ciemniejszy nagłówek i pasuje do niego biała czcionka, a barwa pozostaje z grubsza ta sama. I chyba nie trzeba tego zmieniać, a już przede wszystkim nie przez pojaśnianie infoboksów, zwłaszcza że prawie wszystkie nasze grafiki mają bardzo żywe kolory i silny kontrast, który gryzie się z tymi delikatnymi kolorkami. A "Lokacja infobox" ma teraz nagłówek barwy matowego moczu i nie mogę na niego patrzeć :/. Septuater 13:32, 27 sie 2010 (UTC)