Użytkownik:Septuater

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Septuater
Imię Kamil
Nazwisko Kozłowski
Płeć mężczyzna
Lokalizacja Oporów
Ulubione
Gra Half-Life
Film
Serial Dr House
Muzyka Przeróżna, ale przede wszystkim klasyczna
Książka Saga o wiedźminie?
Artykuł bardzo dużo :)
Informacje techniczne
Wkład Septuater
Licznik edycji

2215

Steam ID Septuater
Przeglądarka Opera
Kontakt
e-mail septuater*małpa*wp.pl
Septuater - administrator Encyklopedii Borealis, lokalny spec od mechanizmów MediaWiki i szablonów, główny stróż jakości artykułów, prawie najważniejszy współtwórca projektu (bo tu nie ma kogoś takiego jak "najważniejszy").

Miłośnik gier Valve oraz filmów Stanleya Kubricka. Posiadacz The Orange Boksa, antologii Half-Life 1, Left 4 Dead 2 i Portala 2. W TF2 zazwyczaj gra Medykiem i jest pro. Wystąpił w drugim odcinku Crabcastu. Jako administrator może skasować twoją stronę i zbanować absolutnie każdego, z sobą włącznie. Lubi pomagać innym.

[edytuj] Biografia

Swoją przygodę z MediaWiki rozpoczął skromnie na Wikipedii, pod innym nickiem. Jako iż jego radosna wtedy jeszcze twórczość (bo w wieku 12 lat wówczas był) nie została tam zbyt ciepło przyjęta, zawiesił swoją działalność do czasu aż odkrył Nonsensopedię, gdzie rozwinął skrzydła i nauczył się jak właściwie edytować artykuły. Oraz że "kłótnia" pisze się przez "ó". A artykuł przez "u".

W poszukiwaniu mocniejszych wrażeń powrócił na łono Wikipedii, już pod pseudonimem Septuater, który wymyślił w międzyczasie podczas rejestracji na YouTube i z braku laku przyjął na swoje wirtualne imię. Na Wikipedii stał się szanowanym użytkownikiem, nauczył się neutralnego tonu i zaawansowanych mechanizmów MediaWiki. W końcu stał się Redaktorem, który zatwierdzał edycje maluczkich.

Z czasem jednak jego wzrok zwrócił się do odległych krain z regionu Wikia, które otaczały jego poprzednią ojczyznę, Nonsensopedię. Nosił się z zamiarem stworzenia encyklopedii na temat swojej nieskrywanej miłości - serii Half-Life. Na szczęście nie doszło to do skutku (już jedna taka była i okazała się klęską. Po dziś dzień.). Przede wszystkim dlatego, że w połowie 2009 roku odkrył projekt Borealis. I po przyjrzeniu się Encyklopedii oraz jej organizacji i zarządowi, zakrzyknął: "To wszystko powinno być inaczej!" Zaczął ją więc przetwarzać na modłę wikipedyjską, edytując szablony i drzewa kategorii tak, żeby było lepiej, oraz co i rusz krzycząc na głównego admina, Elektryka, żeby poprawił coś w głębszych rejonach systemu.

W pewnym momencie, nie wiadomo, czy wiedziony myślą "On się nam przyda!", czy "Mam dość tego krzykacza!", Elektryk wysłał mu wiadomość, czy nie chciałby zostać administratorem Borealis. Odpowiedź przyszła bardzo szybko.

Brzmiała: "TAK!".

[edytuj] Artykuły

Utworzonych i edytowanych: bardzo, bardzo duża mnogość. Poza tym jest autorem obecnego drzewa kategorii oraz nazewnictwa szablonów.

[edytuj] Wyposażenie

  • Komputer
    • Procesor AMD Phenom II X2 545 3.0GHz
    • Karta graficzna ATI Radeon 4850 512 MB
    • 2 GB RAM
  • Telefon komórkowy Samsunga
  • Łącze internetowe z nieregularną prędkością
  • Łom świetlny