Half-Life: Decay

(Różnice między wersjami)
(przecinki w niewłaściwych, miejscach)
m
 
Linia 20: Linia 20:
 
|poprz. gra= [[Half-Life: Blue Shift]]
 
|poprz. gra= [[Half-Life: Blue Shift]]
 
|nast. gra= [[Half-Life 2]]
 
|nast. gra= [[Half-Life 2]]
}}'''Half-Life: Decay''' - wyprodukowany przez studio [[Gearbox Software]] dodatek do gry [[Half-Life]] przeznaczony wyłączniena platformę [[wpl:PlayStation 2|PlayStation 2]]. Wydany 14 listopada 2001 roku. W przeciwieństwie do reszty gier z serii, został zaprojektowany z myślą o trybie kooperacji dla dwóch graczy.
+
}}'''Half-Life: Decay''' - wyprodukowany przez studio [[Gearbox Software]] dodatek do gry [[Half-Life]] przeznaczony wyłącznie na platformę [[wpl:PlayStation 2|PlayStation 2]]. Wydany 14 listopada 2001 roku. W przeciwieństwie do reszty gier z serii, został zaprojektowany z myślą o trybie kooperacji dla dwóch graczy.
  
 
Gracze wcielają się w dwie koleżanki po fachu [[Gordon Freeman|Gordona Freemana]]. Są to dr [[Gina Cross]] (była modelem hologramu który prowadził [[Hazard Course]]), oraz dr [[Colette Green]].
 
Gracze wcielają się w dwie koleżanki po fachu [[Gordon Freeman|Gordona Freemana]]. Są to dr [[Gina Cross]] (była modelem hologramu który prowadził [[Hazard Course]]), oraz dr [[Colette Green]].

Aktualna wersja na dzień 07:01, 3 maj 2018

Zalążek

Ta strona to tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, pomóż w tworzeniu serwisu i rozwiń ten artykuł!

Half-Life: Decay
Half-Life Decay logo.jpg
Producent Gearbox Software
Wydawca Sierra Entertainment
Data wydania 14 listopada 2001
Nośniki CD
Gatunek First person shooter
Tryb gry kooperacyjny multiplayer
Platforma PlayStation 2
Silnik GoldSrc
Kontrolery pad
Kategorie wiekowe ESRB: M
Scenarzysta Matthew Armstrong, Brian Hess, Randy Pitchford
Designer Randy Pitchford
Gra po grze
Poprz. gra Half-Life: Blue Shift
Nast. gra Half-Life 2
Half-Life: Decay - wyprodukowany przez studio Gearbox Software dodatek do gry Half-Life przeznaczony wyłącznie na platformę PlayStation 2. Wydany 14 listopada 2001 roku. W przeciwieństwie do reszty gier z serii, został zaprojektowany z myślą o trybie kooperacji dla dwóch graczy.

Gracze wcielają się w dwie koleżanki po fachu Gordona Freemana. Są to dr Gina Cross (była modelem hologramu który prowadził Hazard Course), oraz dr Colette Green.

Half-Life: Decay nigdy nie został wydany na PC, jednak grupa zapaleńców z Ukrainy stworzyła port na komputery osobiste. Do gry wymagana jest pełna wersja Half-life. Plik instalacyjny zajmuje około 35 MB.

[edytuj] Fabuła

Gra usytuowana jest w tym samym miejscu i czasie co Half-Life, czyli w laboratorium Black Mesa, w momencie powstania kaskady rezonansowej i w trakcie jej następstw. Obserwujemy incydent z innego punktu widzenia. Dr Gina Cross i dr Colette Green biorą udział w tym samym eksperymencie co Gordon Freeman, asystując przy urządzeniach znajdujących się bezpośrednio pod spektrometrem antymasy.

[edytuj] Linki zewnętrzne