Użytkownik:Pangia

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

A takie tam, żeby redlinka nie było w Ostatnich zmianach, bo to bez sensu wygląda.

[edytuj] "Ja to naprawię"

No to na razie to rozbudowa artykułów związanych z Left 4 Dead (głównie chodzi mi tu o brak artykułu o Zoey pomimo, iż grę wydano prawie 6 lat temu) i taktyki do broni. No i może trochę przeredagować artykuł o... grrr, przeklęta odmiana angielskich imion. Francis ma nieco zbyt "nonsensopedyczną" formę jak na normalną Wikię, o wiele za bardzo skupia się na aspekcie nienawidzenia przez Francisa poszczególnych rzeczy.

[edytuj] "Wszystko się zacina!"

Nie zawsze jednak mi się chce coś robić, ale postaram się na sobie to wymóc. Niech chociaż jedna polska Wikia będzie fajnie zrobiona :) Aha, jakby co, to ktoś będzie musiał mi pomóc, bo zarówno Left 4 Dead, jak i całego Steama (i w ogóle wszystkie gry na nim) mam po angielsku, więc jeśli chodzi o cytaty, to angielskie znam na pamięć (myślę, że wystarczyłoby na kilkanaście artykułów), polskich w ogóle. Ale ewentualnie z osiągnięciami dam sobie jakoś radę (można wygrzebać w sklepie Steama z przeglądarki).

[edytuj] "Jest tu jakiś cwaniak?"

Osobiście wolałbym dodawać własne screeny z gier niż kopiować je z innych projektów Wikii (nawet, jeśli prawa autorskie na to pozwalają) głównie po to, żeby zachować jakąś unikatowość encyklopedii Borealis. Jeśli jednak ktoś ma jakieś zastrzeżenia, pisać śmiało, najważniejsze to móc się dogadać (bo trochę może to wyglądać, że przylazł jakiś koleś i sobie własne poletko robi w internetach).

Link do brudnopisu, żebym go nie szukał godzinami