Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes

(Różnice między wersjami)
m (redakcyjne, kat., szablon)
 
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
 
<ikony>cs</ikony>
 
<ikony>cs</ikony>
'''Counter Strike Condination Zero Delete Scenes''' to wydany w postaci oddzielnej gry tryb jednoosobowy dla gry [[Counter-Strike: Condition Zero]], dodawany do każdego egzemplarza zakupionego na [[Steam]]ie. Gra działa na silniku GoldSRC.  
+
'''Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes''' (CS:CZ DS, CZDS, lub po prostu DS) to wydany w postaci oddzielnej gry tryb jednoosobowy dla gry [[Counter-Strike: Condition Zero]], dodawany do każdego egzemplarza zakupionego na [[Steam]]ie. Gra działa na silniku [[GoldSrc]] i została stworzona przez [[Ritual Entertainment]]. Jest to zbiór osiemnastu nie powiązanych ze sobą misji.  
  
Gracz wciela się w Antyterrorystów działających na różnych obszarach świata. Zaczynając od Włoch, Niemczech oraz Rosji po kraje Bliskiego Wschodu oraz Japonię. Gra zawiera wiele nowych modeli w porównaniu z innymi grami na tym silniku, oraz posiada ulepszoną grafikę. Gracz może się posługiwać takim arsenałem jak rakietnica, MP5, P90, M406, Desert Eagle, USP oraz AK 47, a także granaty dymne, hukowe oraz odłamkowe. W wyposażeniu gracza znajduje się również krótkofalówka, zdalna kamera (w grze występują poziomy skradane), zdalnie detonowany ładunek wybuchowy oraz palnik. Gra zawiera parę nawiązań do Half-Life 2 tak samo jak Condition Zero a kupując wersję pudełkową (obecnie niedostępną) można było dostać parę screenshotów z wersji beta gry.  
+
''Deleted Scenes'' kilka miesięcy przed swoją premierą wyciekło do internetu, dlatego też nie była ona właściwym ''Condition Zero'' a jedynie dodatkiem dodawanym przy zakupie.
  
Deleted Scenes miesięcy przed swoją premierą wyciekło do internetu, dlatego też nie była ona właściwym Condition Zero a jedynie dodatkiem dodawanym przy zakupie.
+
==Historia==
 +
Po tym jak [[Gearbox Software]], pod koniec 2002, nie wyrobiło się z ukończeniem ''Counter-Strike: Condition Zero'' projekt ten został przekazany Ritual Entertainment. Wczesne recenzje na poziomie 60% zmusiły [[Valve]] do zaprzestania sprzedaży i rozpoczęcia produkcji na nowo z [[Turtle Rock Studios]]. Po wydaniu ''Condition Zero'', wersja Ritual Entertainment została dodana do finalnej wersji gry jako rozbudowa.
 +
 
 +
==Rozgrywka==
 +
Gracz wciela się w [[Antyterroryści|Antyterrorystów]] działających na różnych obszarach świata. Zaczynając od Włoch, Niemczech oraz Rosji po kraje Bliskiego Wschodu oraz Japonię. Gra zawiera wiele nowych modeli w porównaniu z innymi grami na tym silniku, oraz posiada ulepszoną grafikę. Gracz może się posługiwać takim arsenałem jak wyrzutnia [[M72 LAW]], [[MP5]], [[P90]], [[M4A1]], [[Desert Eagle]], [[USP]] oraz [[AK-47]], a także [[Granat dymny|granaty dymne]], [[Granat błyskowy|hukowe]] oraz [[Granat odłamkowy|odłamkowe]]. W wyposażeniu gracza znajduje się również krótkofalówka, zdalna kamera (w grze występują poziomy skradane), zdalnie detonowany ładunek wybuchowy oraz palnik. Gra zawiera parę nawiązań do [[Half-Life 2]] tak samo jak ''Condition Zero'' a kupując wersję pudełkową (obecnie niedostępną) można było dostać parę screenshotów z wersji beta gry.
 +
 
 +
Niektóre z broni dostały nowe animacje na przykład [[M4A1]], [[FAMAS]], [[Galil]]. Tekstury broni również zostały odświeżone. Bronie mają trochę inną barwę niż w [[Counter-Strike]] i takie na przykład [[AWSM]] jest koloru brązowego zamiast zielonego. [[Steyr AUG|Bullpup]] i M4A1 są teraz koloru policyjnej czerni w dwóch odcieniach. ''Condition Zero: Deleted Scenes'' początkowo miało 12 misji ale później przy pomocy [[Steam]] zostało wydanych 6 dodatkowych misji które były początkowo wycięte. Istnieje mała społeczność ''Deleted Scenes'', i zostało wydanych kilka map fanowskich.
 +
 
 +
==Misje==
 +
===Fabularne===
 +
Poniżej znajduje się lista misji które znalazły się w standardowej wersji gry.
 +
 
 +
*[[Trening Antyterrorystów|Counter Terrorist Training]]
 +
*[[Recoil]]
 +
*[[Lost Cause]]
 +
*[[Secret War]]
 +
*[[Building Recon]]
 +
*[[DrugLab]]
 +
*[[Motorcade Assault]]
 +
*[[Thin Ice]]
 +
*[[Downed Pilot]]
 +
*[[Hankagai]]
 +
*[[Alamo]]
 +
*[[Turn of the Crank]]
 +
*[[Rise Hard]]
 +
 
 +
===Dodatki===
 +
 
 +
Niżej znajduje się lista misji które zostały wycięte z normalnej wersji gry ale zostały dodane przez aktualizacje Steama.
 +
 
 +
Nie są powiązane z misjami fabularnymi ale mogą zostać wybrane na Mapie Świata.
 +
 
 +
*[[Fastline]]
 +
*[[Truth in Chaos]]
 +
*[[Run!]]
 +
*[[Pipe Dream]]
 +
*[[Sandstorm]]
 +
*[[Miami Heat]]
 +
 
 +
==Ciekawostki==
 +
 
 +
*W napisach końcowych  [[Delta Force Sniper]] ujeżdża [[Scud Launcher|Rakietę Scud]] co jest oczywistym nawiązaniem do ''[http://en.wikipedia.org/wiki/Dr._Strangelove Dr. Strangelove]''.
 +
*Rozbrojona bomba ([[C4]], bomba ścienna, bomba nuklearna) świecą światłem ciągłym zielonym. Bomba w torbie (patrz: misja [[Fastline]]) po rozbrojeniu nie świeci, a pozostałe ([[bomba kontrolowana radiowo]], mina, mina ścienna nie mogą zostać rozbrojone.
 +
*Zakładnicy nie znikają w misjach po dojściu do Rescue Zone, tak jak to miało miejsce w poprzednich grach.
 +
*Po aktualizacji wszystkie oryginalne misje są naniesione na mapę
 +
*Karabin maszynowy [[M249]] nie jest używany w oryginalnych misjach. Zastępuje go [[M60]]
 +
 
 +
==Galeria==
 +
===Ogólne===
 +
<gallery>
 +
Grafika:Mainmenu_czds.jpg|Główne Menu
 +
</gallery>
 +
===Screenshoty===
 +
<gallery>
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_03.JPG
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_11.jpg
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_15.jpg
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_28.jpg
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_09.jpg
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_12.jpg
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_25.jpg
 +
Grafika:cscz_deleted_scenes_26.jpg
 +
</gallery>
  
 
{{CS}}
 
{{CS}}
 +
{{Valve}}
  
[[Kategoria:Gry]]  
+
[[Kategoria:Gry]]
 
[[Kategoria:Counter-Strike]]
 
[[Kategoria:Counter-Strike]]

Aktualna wersja na dzień 12:01, 20 maj 2015

Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes (CS:CZ DS, CZDS, lub po prostu DS) to wydany w postaci oddzielnej gry tryb jednoosobowy dla gry Counter-Strike: Condition Zero, dodawany do każdego egzemplarza zakupionego na Steamie. Gra działa na silniku GoldSrc i została stworzona przez Ritual Entertainment. Jest to zbiór osiemnastu nie powiązanych ze sobą misji.

Deleted Scenes kilka miesięcy przed swoją premierą wyciekło do internetu, dlatego też nie była ona właściwym Condition Zero a jedynie dodatkiem dodawanym przy zakupie.

Spis treści

[edytuj] Historia

Po tym jak Gearbox Software, pod koniec 2002, nie wyrobiło się z ukończeniem Counter-Strike: Condition Zero projekt ten został przekazany Ritual Entertainment. Wczesne recenzje na poziomie 60% zmusiły Valve do zaprzestania sprzedaży i rozpoczęcia produkcji na nowo z Turtle Rock Studios. Po wydaniu Condition Zero, wersja Ritual Entertainment została dodana do finalnej wersji gry jako rozbudowa.

[edytuj] Rozgrywka

Gracz wciela się w Antyterrorystów działających na różnych obszarach świata. Zaczynając od Włoch, Niemczech oraz Rosji po kraje Bliskiego Wschodu oraz Japonię. Gra zawiera wiele nowych modeli w porównaniu z innymi grami na tym silniku, oraz posiada ulepszoną grafikę. Gracz może się posługiwać takim arsenałem jak wyrzutnia M72 LAW, MP5, P90, M4A1, Desert Eagle, USP oraz AK-47, a także granaty dymne, hukowe oraz odłamkowe. W wyposażeniu gracza znajduje się również krótkofalówka, zdalna kamera (w grze występują poziomy skradane), zdalnie detonowany ładunek wybuchowy oraz palnik. Gra zawiera parę nawiązań do Half-Life 2 tak samo jak Condition Zero a kupując wersję pudełkową (obecnie niedostępną) można było dostać parę screenshotów z wersji beta gry.

Niektóre z broni dostały nowe animacje na przykład M4A1, FAMAS, Galil. Tekstury broni również zostały odświeżone. Bronie mają trochę inną barwę niż w Counter-Strike i takie na przykład AWSM jest koloru brązowego zamiast zielonego. Bullpup i M4A1 są teraz koloru policyjnej czerni w dwóch odcieniach. Condition Zero: Deleted Scenes początkowo miało 12 misji ale później przy pomocy Steam zostało wydanych 6 dodatkowych misji które były początkowo wycięte. Istnieje mała społeczność Deleted Scenes, i zostało wydanych kilka map fanowskich.

[edytuj] Misje

[edytuj] Fabularne

Poniżej znajduje się lista misji które znalazły się w standardowej wersji gry.

[edytuj] Dodatki

Niżej znajduje się lista misji które zostały wycięte z normalnej wersji gry ale zostały dodane przez aktualizacje Steama.

Nie są powiązane z misjami fabularnymi ale mogą zostać wybrane na Mapie Świata.

[edytuj] Ciekawostki

  • W napisach końcowych Delta Force Sniper ujeżdża Rakietę Scud co jest oczywistym nawiązaniem do Dr. Strangelove.
  • Rozbrojona bomba (C4, bomba ścienna, bomba nuklearna) świecą światłem ciągłym zielonym. Bomba w torbie (patrz: misja Fastline) po rozbrojeniu nie świeci, a pozostałe (bomba kontrolowana radiowo, mina, mina ścienna nie mogą zostać rozbrojone.
  • Zakładnicy nie znikają w misjach po dojściu do Rescue Zone, tak jak to miało miejsce w poprzednich grach.
  • Po aktualizacji wszystkie oryginalne misje są naniesione na mapę
  • Karabin maszynowy M249 nie jest używany w oryginalnych misjach. Zastępuje go M60

[edytuj] Galeria

[edytuj] Ogólne

[edytuj] Screenshoty