Dyskusja użytkownika:PiotrekD

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

 raz byłoby teraz wielkim przedsięwzięciem. Septuater 22:52, 14 gru 2013 (CET)

Spis treści

[edytuj] Re:

Nie o to mi chodziło, tylko o to, że robisz facetowi siarę w dyskusji, a nie poprawiłeś po nim. Tak się nie robi, ja cię mam tego uczyć? :P Pangia 23:01, 21 kwi 2015 (CEST)

Nie chyba, tylko na pewno; trochę wyluzuj, a nie taka wielka powaga bije od ciebie :P Pangia 16:32, 22 kwi 2015 (CEST)

[edytuj] No znowu?

Panie Piotrze! Ja też jestem przeciwko wtrącaniu angielskich słówek do polskiego, ale dziwię się trochę, gdyż nagle zrobił się z Pana wielki obrońca polszczyzny. Ten art był podrąbany z tej wikii, przyznaję się bez bicia, ale ja troszkę w CS'a gram, więc z tłumaczeniem nie było większych kłopotów. A wolę używać nazwy "skin" bo moim zdaniem "skórka" brzmi idiotycznie. Zresztą ciekawe jakbyś po polsku nazwał np. "Deathmatch". Też używamy anglicyzmów, bo tłumaczenie brzmi...idiotycznie. W prawdziwym życiu też jak przepraszamy to mówimy "Sorry", i robiliśmy to przed tą modą. Pozdrawiam. :)

[edytuj] Odnośnie ostatnich wiadomości

Dziękuję za cenne rady. Wygląda na to, że będę musiał się do nich dostosować, gdyż te artykuły trochę piszę tak z przyzwyczajenia ;). Serio, nie wiedziałem, że jest szablon z tymi dwoma tabelkami (wartości obrażeń i statystyki). Możliwe, że umknął po prostu moim oczom... Pozdrawiam :) –Tę niepodpisaną wypowiedź napisał GrendeL (dyskusjawkład). Pamiętaj o podpisywaniu się (~~~~)!

[edytuj] RE: Pliki

Witam,

Trochę mnie tu nie było, więc czy został ustalony jakiś konkretny wzór nazywania plików? Te zdjęcia były wrzucone w 2012 i nazwane tak aby łatwo było mi z nich zrobić galerię, wstawiając na początku nazwy pliku grę z której zdjęcie pochodzi. Nie przypominam sobie żadnych wytycznych w tej kwestii ale jeśli uważasz, że(lub postanowiłeś) jakiś konkretny pattern będzie bardziej czytelny to mi go podaj.

Dobra pogrzebałem w historii i znalazłem jak to teraz powinno wyglądać. Zacznę się do tego stosować i przepraszam za błąd ale jak już pisałem dawno mnie tu nie było a te pliki były nazywane jeszcze dawniej temu bez większego ładu i składu.

Swoją drogą to twoje zmiany nazw zdjęć spowodowały zniknięcie części zdjęć(Assault, Anzio). Nie jestem znawcą MediaWiki więc nie wiem co jest powodem tego, ale myślę że warto to poprawić. UtharQ 11:50, 5 sty 2016 (CET)

[edytuj] Odpowiedź

Witaj
Po kilku dniach nieobecności na stronie zapoznałem się z wiadomością od Ciebie. Dziękuję za Twoje uwagi odnośnie mojej pracy na tej stronie, postaram się do nich zastosować, aby jak najbardziej przysłużyć się encyklopedii (chociaż kwestię nicku na razie przemyślę). A tak przy okazji, miło wiedzieć, że Borealis wiąż jest na chodzie :)
Blue Shit 25.08.2016 16:17 Facet sra do gęby swojej dziewczyny, sika do niej, pluje i spuszcza spermę i zakleja taśmą