Get Your Free TVs!

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Jedyny znany, oficjalny obraz

Get Your Free TVs! był pierwszym, testowym levelem Half-Life'a 2, który został stworzony w 2001, kiedy Valve miało tylko kilka concept art'ów i krótki skrypt gry. Składał się z testowej sekwencji zaprojektowanej tak, aby pokazać nową technologię stworzoną dla gry, oraz testowych bohaterów niezależnych (NPC) i fizykę, która nie znalazła się w końcowym projekcie. W oparciu o bardzo wczesną wersję Source engine, ta sekwencja była prawdziwym startem tworzenia gry.

[edytuj] Opis

Poziom miał symulować walkę uliczną pomiędzy obywatelami a Metrocopami. Sekwencja testowałaby umiejętność silnika, który potrafiłby zrobić ogromny, wiarygodny świat oraz realistycznych bohaterów. Byłyby tam APC i czołgi jeżdżące po ulicach. Mieszkańcy rzucaliby koktajle Mołotowa na pojazdy skutkując ich wybuchem. Inne postacie rabowały by sklepy krzycząc "Get Your Free TVs!" (ang. Zdobądź swój darmowy telewizor!) Był tam nawet system bitwy "ręka w rękę" więc pomiędzy mieszkańcami i Metrocopami doszło by do bitwy na pięści, właściwości, która nigdy nie była dostępna jak i widziana w finalnej wersji gry.

[edytuj] Ciekawostki

  • Mieszkańcy posiadali oryginalną maskę gazową pokazaną w Raising the Bar oraz w mapie "e3_strider";
  • Mała mapa może być znaleziona w WC mappack'u pod nazwą "city_test" z różnymi wersjami, od "03" do "09" oraz "testroom_signage",wygląda ona na zmodyfikowaną wersję mapy "city_test09 z dodadkowymi strukturami Kombinat'u.

[edytuj] Galeria

Te screenshoty zostały zrobione w naprawionej wersji "city_test03". Naprawiono zepsute tekstury, skybox oraz sprite'y.