Port (CS)

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Port (CS)
Port - CSS.jpg
Typ Podkładanie Bomby
Autor (CSS) Valve Corporation

Port (de_port) – oficjalna mapa typu Podkładanie Bomby występująca wyłącznie w grze Counter-Strike: Source. Jest to jedna z mniej popularnych map tego typu z powodu dosyć dużych i otwartych przestrzeni, które powodują wysoką obecność snajperów. Pod tym względem mapa ta jest podobna do mapy Compound.

Jak sugeruje nazwa, mapa przedstawia nadmorski port. Zacumowany w nim jest jeden statek, na którym znajduje się bomsite A. W miejscu, gdzie zacumowano statek, znajduje się plac pełny kontenerów; po jego przeciwnej stronie znajduje się magazyn, do którego możemy wejść. Po przeciwnej stronie magazynu znajduje się niewielki prac z kilkoma kontenerami, po drugiej stronie owego placu znajduje się mur, za którym znajduje się wzniesienie. Wzniesienie to jest porośnięte trawą, mieści się na nim bomsite B, który jest otoczony przez 5 silosów i 2 zbiorniki na substancje ciekłe. Po drugiej stronie wzniesienia przebiega droga zastawiona kontenerami. Na tyłach mapy znajduje się większy budynek, pod którym rozpoczynają grę Terroryści. Mija go droga, która wykracza za horyzont. Pod mapą biegnie podziemne przejście, wejścia do niego znajdują się w magazynie i przy drodze obok bomsite'u B.

Spis treści

[edytuj] Oficjalny opis

Counter-Terrorists: Rebel separatists seek to disrupt economically-vital shipping operations along the northern coast. They must not succeed!

Terrorists: Your squad of independence fighters has been tasked with destroying economically-significant shipping targets at vulnerable coastal ports.

Other Notes: There are 2 targets in this mission.


Nieoficjalne tłumaczenie:

Antyterroryści: Rebelianccy separatyści chcą przerwać ekonomiczną przesyłkę idącą wzdłuż północnego wybrzeża. Nie może im się to udać.

Terroryści: Twój skład niepodległych wojowników otrzymał za zadanie zniszczenie ekonomiczni znaczącego okrętu w przybrzeżnym porcie.

Inne Spostrzeżenia: Są dwa miejsca, w których może zostać podłożona bomba.


[edytuj] Osiągnięcia

Portmapveteran.jpg Weteran mapy Port
Wygraj 100 rund na mapie DE_port

[edytuj] Ciekawostki

  • Mapa ta przypomina stocznie z gry Half-Life 2.
  • Pobyt w wodzie będzie graczowi zabierał 25 punktów życia na sekundę.

[edytuj] Galeria

[edytuj] Zobacz także

Mapy występujące w serii Counter-Strike