Piranesi

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Piranesi
Piranesi - CSS.jpg
Typ Podkładanie Bomby
Autor (CS) Iikka "Fingers" Keränen
Autor (CZ)

Autor (CSS) Valve Corporation

Piranesi (de_piranesi) to mapa, która swój debiut miała w grze Counter-Strike i pojawiła się w Counter-Strike: Condition Zero oraz Counter-Strike: Source.

Spis treści

[edytuj] Oficjalny opis

Tło: Rozległy neoromański pałac, znany także jako Villa Piranesi ma zostać otwarty jako muzeum. Odrestaurowane meble oraz dzieła sztuki mają się tu niedługo pojawić.

Antyterroryści: Chroń zabytek przed Terrorystami.

Terroryści: Zapobiegnij otwarciu muzeum, poprzez wysadzenie jednej z dwóch głównych atrakcji: zegara słonecznego znajdującego się na frontowym podwórzu lub planetarium znajdującego się w tylnym ogródku.

[edytuj] Rozwój

Mapa ta od czasów pierwszego Counter-Strike'a jest jedną z najmniej zmiennych map. Pomimo iż nowa wersja mapy została umieszczona w Counter-Strike: Source to nie została ona praktycznie w ogóle zmieniona pod względem nowych obiektów lub dodatkowych przejść. Jednocześnie wielu graczy uważa iż ta mapa jest jedną z brzydziej wyglądających map jak na silnik Source.

[edytuj] Osiągnięcia

[edytuj] Counter-Strike: Source

Obrazek Nazwa obecna Opis
Piranesimapveteran.jpg Weteran mapy Piranesi Wygraj 100 rund na mapie de_Piranesi

[edytuj] Ciekawostki

  • We wszystkich wersjach mapy, niedaleko respawnu Antyterrorystów znajduje się ukryte pomieszczenie w którym znajduje się żyrafa.
  • W wersji z Counter-Strike i Counter-Strike: Condition Zero na respawnie CT znajduje się SUV z logiem Black Mesa z gry Half-Life.

[edytuj] Galeria

[edytuj] Respawn Terrorystów

[edytuj] Respawn Antyterrorystów

[edytuj] Bombsite A

[edytuj] Bombsite B

[edytuj] Ukryte Pomieszczenie

[edytuj] Zobacz także

Mapy występujące w serii Counter-Strike