Special Weapons And Tactics

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Special Weapons And Tactics
SWAt miami.jpg
Drużyna Antyterroryści
Pochodzenie Stany Zjednoczone Ameryki
Głosu użyczył David Scully (CS:GO)

Drużyna SWAT (Special Weapons And Tactics)(pol. Specjalne Wyposażenie i Taktyka) jest frakcją antyterrorystyczną występującą zarówno w Condition Zero Deleted Scenes jak i w Counter-Strike: Global Offensive

Spis treści

[edytuj] Ogólnie

SWAT jest amerykańskim odpowiednikiem japońskiego Kidotai. SWAT tak jak podobny mu Navy SEAL, bierze udział w atakach, nalotach i w niektórych misjach współpracują razem przez cały czas jak Miami Heat lub przez krótką chwilę jak w Turn of the Crank.

Frakcja ta powraca w Counter-Strike: Global Offensive mierząc się z drużyną Profesjonalistów.

[edytuj] Mundur

Drużyna SWAT w zależności od misjii drużyny nosi różne mundury. Dla drużyny z Modesto będzie to mundur w kolorze jasno zielonym i hełm w tymże kolorze, dodatkowo czarna kamizelka Kevlarowa, a większość członków ma twarze przykryte czarną komniarką. Dla drużyny z Miami mundur będzie, granatowy z czarną kamizelką Kevlarową która ma napis POLICE z tyłu i na boku (Tak jak napis GSG-9 POLIZEI z tyłu w CS i na boku jak w Deleted Scenes), dodatkowo członkowie noszą granatowy hełm z 4 dziurami na górze a ich twarze okrywają czarne kominiarki.

[edytuj] Występowanie

[edytuj] Turn of the Crank

W tej misji bierze udział drużyna SWAT z Kalifornii z miasta Modesto. Mają za zadanie pozbyć się kolumbijskiego barona narkotykowego Mosesa Sepulveda, który do ochrony ma lokalny kartel narkotykowy. Gracz ma walizkę która ma możliwość wysłania wiadomości do drużyny szturmującej i ukryty P228 do obrony własnej. Moses dowiaduje się o ataku i zawczasu ucieka. Potem jest jednak złapany i zabity przez gracza w jego własnym biurze.

[edytuj] Miami Heat

W tej misji bierze udział drużyna SWAT z Miami. Zdesperowani i ciężko uzbrojeni kryminaliści wzięli cywili za zakładników i wysunęli żądania, grożąc, że jeśli nie zostaną one spełnione w ciągu dwóch godzin, to zabiją zakładników. Gracz musi dostać się drenażem do budynku, spotkać się z drużyną ratunkową oraz uratować wszystkich zakładników. Potem gracz kontaktuje się z resztą drużyny, by ci przysłali posiłki. Pojawia się dwóch członków SWAT’u którzy wpadają przez okna, zabijają napastników, poza bossem którego ma zabić gracz, kończąc tym samym misje.

[edytuj] Counter-Strike: Global Offensive

Drużyna ta została zaimplementowana do gry 10 Sierpnia 2012 roku i pojawia się na trzech mapach:Bank,Safehouse i Vertigo.Na wszystkich trzech planszach ich wrogami jest grupa terrorystów zwanych profesjonalistami.

[edytuj] Operation Payback

Drużyna ta pojawia się jedynie w jednej misji:Motel gdzie ich przeciwnikami jest frakcja Phoenix Connexion

[edytuj] Operation Bravo

Zauważyć ich można w misjach takich jak Chinatown oraz Siege. Na tych mapach walczą oni z Phoenix Connexion oraz Piratami.

[edytuj] Ekwipunek

SWAT używa następującego ekwipunku:

[edytuj] Pojazdy

Pojazdy używane przez SWAT z Miami to ciężarówka SWAT i Samochód Policji Miami. Są widziane tylko w misji Miami Heat.

[edytuj] Galeria

[edytuj] Condition Zero Deleted Scenes

[edytuj] Counter-Strike: Global Offensive

[edytuj] Ciekawostki


[edytuj] Linki zewnętrzne