Oilrig
(Różnice między wersjami)
Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!
(poprawienie szablonu) |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
| + | <ikony>cs</ikony> | ||
| + | {{MapaCS infobox | ||
| + | |grafika=Oilrig Z lutu ptoka.jpg | ||
| + | |typ=[[VIP-Escort]] | ||
| + | |autorcs=Valve | ||
| + | |autorcz=Nie dotyczy | ||
| + | |autorcss=Nie dotyczy | ||
| + | |autorcsgo=Nie dotyczy}} | ||
| + | |||
== Występowanie == | == Występowanie == | ||
Mapa Oilrig wystąpiła po raz pierwszy i jedyny w [[Counter-Strike]] jednak jak każdą mapę na tym silniku można ją odpalić w [[Counter-Strike: Condition Zero]]. Mapa ta jednak nie okazała się zbyt popularna. | Mapa Oilrig wystąpiła po raz pierwszy i jedyny w [[Counter-Strike]] jednak jak każdą mapę na tym silniku można ją odpalić w [[Counter-Strike: Condition Zero]]. Mapa ta jednak nie okazała się zbyt popularna. | ||
| Linia 18: | Linia 27: | ||
== Zdjęcia == | == Zdjęcia == | ||
[[Plik:OilRig evac.jpg|200px|thumb|left|Punkt ewakuacyjny]] [[Plik:Oilrig gameplay.gif|200px|thumb|left|Gameplay]] | [[Plik:OilRig evac.jpg|200px|thumb|left|Punkt ewakuacyjny]] [[Plik:Oilrig gameplay.gif|200px|thumb|left|Gameplay]] | ||
| − | + | [[Plik:Helo rig.jpg|200px|thumb|left|W CS 1.0]] | |
{{CS}} | {{CS}} | ||
Wersja z 12:53, 9 kwi 2012
| Oilrig | |
| | |
| Typ | VIP-Escort |
| Autor (CS) | Valve |
| Autor (CZ) | Nie dotyczy |
| Autor (CSS) | Nie dotyczy |
| Autor (CS:GO) | Nie dotyczy |
Spis treści |
Występowanie
Mapa Oilrig wystąpiła po raz pierwszy i jedyny w Counter-Strike jednak jak każdą mapę na tym silniku można ją odpalić w Counter-Strike: Condition Zero. Mapa ta jednak nie okazała się zbyt popularna.
Cele Mapy
Mapa ta jest przystosowana do oficjalnie wycofanego trybu gry o nazwie VIP-Escort. Polegał on na tym ażeby Antyterroryści odeskortowali VIPA do punktu ewakuacji bronionego przez Terrorystów. Vip nie posiada żadnej broni z wyjątkiem pistoletu USP oraz kamizelki z kevlaru która daje mu aż 200 punktów wytrzymałości. Runda kończy się gdy:
- VIP zginie
- Wszyscy terroryści zostaną zabici
- Vip dotrze do strefy ewakuacyjnej
- Skończy się czas trwania rundy
Taktyki
- Antyterroryści powinni trzymać się razem tak NIE zostawiając nawet na chwilę Vipa samego.
- Terroryści powinni skampić się przy punkcie ewakuacyjnym albo przy wejściach do niego, tak aby nie dać szansy Vipowi uciec.
- Grając jako Vip staraj się aby członkowie twojej drużyny byli przed tobą jak i za tobą. Nie ryzykujesz wtedy ataku od tyłu.
Zdjęcia
Seria Counter-Strike

