Modyfikacje

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Do Counter-Strike jak i do jego następnych części powstało wiele modyfikacji. Jedne są bardziej znaczące, a drugie mniej. W artykule zostały wymienione te najpopularniejsze.

Spis treści

[edytuj] GunGame

GunGame czyli mod ukazał się w oficjalnej formie pod nazwą Wyścig zbrojeń w Counter-Strike: Global Offensive. Polega on na tym że gracze drużynowo lub pojedyńczo respawnują sie z pistoletem glock. Za każde zabicie gracz dostaję coraz to lepszą broń aż w końcu dojdzie do znienawidzonych przez graczy noża i granatów. Oprócz broni którą gracz posiada aktualnie posiada również nóż. Jeżeli gracz zabije nim przeciwnika automatycznie wbija się poziom wyżej.

[edytuj] JailBreak

Czyli ucieczka z więzienia. Więźniowie czyli Terroryści muszą się zbuntować strażnikom czyli Antyterrorystom w taki sposób aby ci tego nie zauważyli. Problem leży tylko w tym iż strażnicy posiadają broń palną a więźniowie tylko noże. Więźniowie początkowo zazwyczaj słuchają strażników aby w pewnym momencie uderzyć w nich gdy ci się tego nie spodziewają.

[edytuj] Zombie Mod/Zombie Escape

Zombie Mod rozdziela się na kilka trybów :

1. Część graczy to ocalali a druga część to zarażeni. Zadaniem ocalałych jest ucieczka lub wybicie wszystkich zombie.

2. Jeden gracz zostaje zombie i ma za zadanie zarazić innych graczy. Zadanie ocalałych to wybić wszystkich zarażonych.

3. Jeden gracz staje się zombie - "Nemesis" ( zombie które ma bardzo dużo hp i wyżej skacze itp. ), a ocaleni mają za zadanie go zabić.

[edytuj] Hide&Seek

Ten mod działa tylko w Grach na silniku Source. Wszystko polega na tym iż jeden Antyterrorysta uzbrojony musi znaleźć i zestrzelić Terrorystów przebranych za różne meble.

[edytuj] Surf

Surf opiera się na szybkim poruszaniu się po pochyłych powierzchniach aby:

1.Jako pierwszym dojść do mety.

lub

2.Gracze z obydwu teamów surfują aby zdobyć broń ( albo dostają ją automatycznie ) i zabić przeciwników (czasami na serwerach jest plugin dzięki któremu gracze po zabiciu się respią i walczą aż do końca mapy)

Z początku wydaje się to trudne jednak z upływem czasu nabieramy coraz lepszej wprawy.

[edytuj] DeathRun

Mod ten polega na tym iż Terrorysta musi przeszkadzać Antyterrorystom przebiec przez trudny tor wypełniony licznymi pułapkami odpalanymi przez terrorystę i zabić go.

[edytuj] DeathMatch

DeathMatch polega na tym iż podziały pomiędzy Terrorystami a Antyterrorystami przestają istnieć. Tutaj każdy wybiera sobie broń i strzela do wszystkiego co się rusza.

[edytuj] Zdjęcia

Surf mod
Zombie Mod
JailBreak