Ellis

Wersja Pangia (dyskusja | edycje) z dnia 20:33, 6 maj 2015
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Zalążek

Ta strona to tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, pomóż w tworzeniu serwisu i rozwiń ten artykuł!

Ellis
Ellis.jpg
Występuje w części Left 4 Dead 2
Informacje Szczegółowe
Pochodzi z Savannah
Wiek 23
Kolor oczu niebieskie
Kolor włosów brązowe
Praca wykonywana przed infekcją mechanik
Preferowana broń Karabiny snajperskie + dwa pistolety
Informacje techniczne
Dubbing Eric Ladin
Model/ka Jesy McKinney

Ellis – jeden z grywalnych Ocalonych w Left 4 Dead 2. Tak jak Coach pochodzi z Savannah, z zawodu jest mechanikiem samochodowym. Najmłodszy w grupie, jest niepoprawnym optymistą, który traktuje apokalipsę jak dobrą zabawę, a pozostałych Ocalonych jak najlepszych i wieloletnich przyjaciół. Cechuje go prostolinijność (granicząca momentami z naiwnością), radość z życia, przyjacielskość i otwartość, a także przeświadczenie o własnej nieśmiertelności. Ponadto wśród graczy jest znany przez swoje historyjki z jego najlepszym kumplem, Keithem, w roli głównej, którymi raczy pozostałych Ocalonych w saferoomach.

Jego twarz oparta jest na twarzy Jesy McKinney’a, a głosu użyczył mu Eric Ladin.

Ellis
Ellis - oficjalne.png Wiek: 23 lata
Miejsce urodzenia: Savannah, Georgia

Ellis to kochający życie, wierzący w swoją nieśmiertelność mechanik, który na każdą sytuację potrafi spojrzeć w sposób, który rozbawi i zaimponuje jego kumplom. Urodził się i dorastał w Savannah, w ostatnich chwilach spokoju spędzając czas na pracy w lokalnym warsztacie, spotykaniu się ze znajomymi i wpadaniu na niedzielne obiadki do mamusi - któż by nie chciał takiego życia?

Wtedy pojawiły się zombie i przerwały sielankę. Teraz Ellis szuka innych sposobów na zabicie czasu i znajduje ich całkiem sporo. Okazuje się, że zombie-apokalipsa to jedno wielkie wyzwanie i wcale nie brakuje szalonych rzeczy, którymi mógłby zaimponować swoim nowym przyjaciołom.[1]

[edytuj] Przypisy