Magnum (L4D)

(Różnice między wersjami)

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Septuater (dyskusja | edycje)
(Utworzył nową stronę „<ikony>l4d2</ikony> {{Stub}} {{BronL4D infobox |grafika=Magnum_L4D2.png |typ=Pistolet |kat= |magazynek=8 |noszone=nieskończone |obrazenia=80 |szybkosc=3.3/s |o...”)
następna edycja →

Wersja z 11:49, 27 gru 2010

Zalążek

Ta strona to tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, pomóż w tworzeniu serwisu i rozwiń ten artykuł!

Magnum (L4D)
Magnum L4D2.png
Typ Pistolet
Właściwości
Magazynek 8
Noszona amunicja nieskończone
Obrażenia 80
Szybko-
strzelność
3.3/s
Obrażenia na sek. 267
Zasięg daleki

Magnum to pistolet o najwyższej sile rażenia w Left 4 Dead 2. Jego magazynek mieści tylko 8 nabojów, a pistolet może być noszony tylko pojedynczo, ale za to zabija Zwykłych Zarażonych jednym strzałem, we wszystkich trybach gry i na każdym poziomie trudności. Charakteryzuje go niewielka szybkostrzelność oraz duża celność.

Magnum pojawia się rzadziej niż zwyczajny pistolet dodatkowy i zazwyczaj tam, gdzie zwyczajny pistolet dodatkowy powinien się znaleźć. W przeciwieństwie do innych pistoletów, jego celność i szybkostrzelność są takie same, bez względu na to, czy noszący został spowolniony, lub obezwładniony. Kucnięcie zwiększa celność.