Cooper

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Cooper
Cooper.jpg
Okres życia Incydent w Black Mesa
Przynależność H.E.C.U.
Pozycja Oficer bądź Szeregowy
Wygląd i zdolności
Pochodzenie Ziemia
Rasa człowiek, biała
Kolor oczu brązowe
Kolor włosów brązowe
Obsługa Mapa taktyczna
Informacje techniczne
Byt monster_human_grunt_dead

Come in, Cooper! Do you copy? Forget about Freeman! We're abandoning the base! If you have any last bomb targets, mark them on the Tactical Map! Otherwise, get the hell outta there! Repeat: we are pulling out and commencing air strikes! Give us targets or get below!
(Zgłoś się! Cooper, słyszysz mnie? Zapomnij o Freemanie. Opuszczamy bazę. Jeśli pozostały ci jakieś cele bombowe, zaznacz je na mapie taktycznej. W przeciwnym razie, zabieraj się stamtąd. Powtarzam: wycofujemy się i rozpoczynamy bombardowanie. Podaj nam cele, albo zejdź na dół. )

Oficer HECU

Cooper był żołnierzem H.E.C.U. odpowiedzialnym za mapę taktyczną umiejscowioną w Waste Processing Area 3 do oznaczania celów w Black Mesie. Jest wspomniany w komunikacie radiowym w Half-Life, w rozdziale Surface Tension, gdy to leży martwy przy radiu i mapie taktycznej. Żołnierz podający komunikat jest widoczny w Opposing Force w czasie rozdziału "We Are Pulling Out".

[edytuj] Ciekawostki

  • Część komunikatu Coopera została przekształcona w nazwy rozdziałów w Half-Life i Opposing Force – "Forget About Freeman!" to etap nazwany po usłyszeniu sygnału, a "We Are Pulling Out" to nazwa rozdziału, w którym widać oficera nadającego ten komunikat.