X-8973 i R-4913

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

X-8973 i R-4913
Okres życia Incydent w Black Mesa
Przynależność Xen
Wygląd i zdolności
Rasa Vortigaunt
Kolor oczu czerwone
Obsługa
  • atak elektrycznością
  • pazury
Informacje techniczne

X-8973 i R-4913 – bohaterowie bonusowego rozdziału Xen Attacks gry Half-Life: Decay, który może zostać odblokowany po ukończeniu wszystkich misji z najwyższą oceną (A)[1].

Spis treści

[edytuj] Opis ogólny

W Xen Attacks gracze sterują Vortigauntami, „Podmiotami” X-8973 i R-4913 (ang. „Drone Subjects” X-8973 and R-4913), wysłanymi na Ziemię przez Nihilantha. Pomimo faktu, że rozdział jest krótki, misja przedstawia rolę obcych w incydencie oraz nieznane wcześniej przestrzenie kompleksu, szczególnie Materials Transport, część sektora E widzianą pod koniec Half-Life: Opposing Force.

Celem misji wyznaczonej przez Nihilantha jest odzyskanie kryształów skradzionych z Xen i wykorzystywanych przez Zespół Naukowy Black Mesy w celach badawczych[2].

[edytuj] Za kulisami

Istnieje także odblokowywany tryb Alien Mode, pozwalający graczowi na rozgrywkę w Half-Life'a sterując Vortigauntem.

[edytuj] Lista wystąpień

[edytuj] Przypisy

  1. Versus Books Official Half-Life Perfect Guide
  2. Half-Life: Decay, Xen Attacks - wprowadzenie do misji: Earthlings have stolen valuable materials for their research. Reclaim the stolen crystals. (tłum. „Ziemianie ukradli cenne materiały celem przeprowadzenia badań. Odzyskajcie skradzione kryształy.”)

Ta strona zawiera treści z Combine OverWiki. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą X-8973_and_R-4913. Lista autorów jest dostępna w historii strony. Tekst z Combine OverWiki jest udostępniony na licencji Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0.