Cukrownia

Strona działa w trybie archiwalnym. Jest tylko do odczytu!

Zalążek

Ta strona to tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, pomóż w tworzeniu serwisu i rozwiń ten artykuł!

Rozdział 2
Cukrownia
Cukrownia L4D2.jpg
Kampania Krwawa ulewa
Gra Left 4 Dead 2
Autor Valve Corporation
Mapa c4m2_sugarmill_a
Chronologia rozdziałów
Poprzedni Miasteczko fabryczne
Następny Ucieczka z cukrowni

Cukrownia jest drugim rozdziałem w kampanii Krwawa ulewa w grze Left 4 Dead 2. Od razu po wyjściu z safe roomu możemy zauważyć budynek Cukrownię Ducatel w nieco podniszczonym stanie. Ocaleni muszą przez nią przejść. Cały teren cukrowni wypełniony jest Witchami, co ma na celu utrudnienie rozgrywki. Przechodząc przez kolejne ruiny docierają do windy z której widać znak stacji benzynowej. Aktywacja windy jest głośna, przez co powoduje atak hordy. Po zjechaniu na dół i przejściu przez pole trzciny cukrowej Ocaleni znajdują upragnioną benzynę i kryją się w safe roomie na tyłach stacji benzynowej.

[edytuj] Ciekawostki

  • Czasami podczas przechodzenia tego rozdziału, z powodu ilości występujących Witchy, muzyka informująca o tym, jak blisko niej jesteśmy może się zbugować.
  • Dla większej równowagi zmniejszono ilość Witchy w trybie versus do maksymalnie 4-5. Jednak Osiągnięcie Rzewna Histeria zostaje wtedy zablokowane.
  • Cukrownia sprawia wrażenie zdewastowanej. Mimo to na jej terenie nie można znaleźć żadnego urządzenia do niszczenia budynków. Jednak występujące przenośne ubikacje i ciężarówki, a także zarażeni pracownicy budowlani sugerują, że na tym terenie miał miejsce gruntowny remont.
  • Defibrylatory spawnują się na tym poziomie w dużej ilości (nawet do 6). Warto je zostawić na trudniejszą drogę powrotną.
  • Potrójne rury niedaleko przyczepy są skierowane do góry. Jednak w następnym rozdziale rury te są skierowane w dół, umożliwiając Ocalonym wejście na nie.